Odborná kontrola vaší střechy

Titulka - Střechy - Odborná kontrola vaší střechy

Odborná kontrola vaší střechy

Odborná kontrola vaší střechy Klecany

Chystáte se na rekonstrukci střechy? Máte problém s kvalitou odvedené práce? Chcete odborný dohled nad realizací střešního pláště? Chcete odborný posudek od odborníků?

Tak právě pro vás jsme připravili novou službu technická pomoc při plánování a realizaci vaší stavby.

Konzultace a výběr vhodných materiálů a výrobců

Odborná kontrola vaší střechy

Rádi poradíme a vysvětlíme jakou krytinu použít vzhledem ke sklonu střechy, povaze objektu, úspoře nákladů a doporučíme kvalitní výrobce vč. zajímavých služeb např. cena za dopravu zdarma.

Cena služby: návštěva/2.000,-Kč

Výpočet materiálů

Náš program umí stanovit orientační počet základních prvků a doplňků. Nechcete pak doobjednávat paletu tašek nebo drobného materiálu? Dokážeme spočítat spotřebu střešních tašek, fólie, latí, palubek a trámů pro váš krov.

Cena služby: výpočet/2.500,-Kč

 

Dohled na realizací díla

Nejdříve se seznámíme s dokumentací stavby a následně si stanovíme podmínky pro možnost vykonávat dohled nad dílem. Jsme i praktikové a víme, že provádět střešní pláště podle katalogů není úplně jednoduché. Odborně se budeme vaší stavbě věnovat a přebírat jednotlivé etapy.

Cena služby: týden/3 úkony 3.000,-Kč

 

Detailní kontrola střechy vč. využití nejmodernější dronů

Po dokončené střeše by neměl nikdo bezúčelně pobíhat. Náš dron se dostane všude, kam se člověk nedostane. S využitím nejmodernějších technologií prozkoumáme rozdělané dílo i celý dokončený střešní plášť. Pořídíme vám fotografie a video z ptačí perspektivy.

Odborná kontrola vaší střechy

Cena služby: návštěva/3.500,-Kč

 

Odborné posudky

V případě nutnosti zpracujeme posouzení díla popř. můžeme zadat soudnímu znalci vypracování posudku na základě naší zprávy.

Cena služby: posudek odborný/4.000,-Kč     soudní znalecký posudek/8.000,-Kč

 

Balíčky all inclusive (kompletní servis)

Postaráme se vám o dohled nad stavbu kompletně se všemi službami za individuálních podmínek. Navíc vám zajistíme naše ceny na materiál od kvalitních výrobců.

 

Objednejte si u nás uvedené služby za rozumné ceny a díky tomu můžete ušetřit desetitisíce.

 

Vazníky-střechy.eu
bois originale