Vazníky bois originale svépomocí

Titulka - Bois originále - Vazníky bois originale svépomocí

Vazníky bois originale svépomocí

Vazníky bois originale svépomocí

Objednání vazníků svépomocí pod naší značkou bois originale probíhá standardně jako zakázka vazníků tzv. na klíč. Jak chápat vazníky bois originale svépomocí? Jednoduše vám zpracujeme cenovou nabídku pouze na výrobu vazníků a k nim přidáme spojovací materiál vč. výkresů pro montáž.

Výroba vazníků svépomocí probíhá za stejných podmínek jako, když provádíme montáž. Všechny vazníky jsou řádně označeny a podléhají kvalitě dle ČSN. Dokončená výroba se ihned přesouvá k vám na staveniště naší dopravou vč. skládání anebo máte možnost si vazníky vyzvednout u nás ve výrobní hale.

Dodání vazníků vč. kotvení a spojovacího materiálu je samozřejmostí a na požádání přiložíme na přepravní auto větrovací prkna a jsou-li v návrhu i pozednice.  Vazníky k vám přijedou na autě s hydraulickou rukou anebo na kamiónu.

Pomoc při realizaci je variantou, pokud máte obavy, že nezvládnete montáž svépomocí, ale zároveň si přejete postavit krov vlastními silami.  Do cenové nabídky vám naúčtujeme přítomnost našeho technika a ten vám bude po montáž k dispozici. Tato varianta je oblíbená u zručných stavebníků, kteří mají zkušenosti s klasickými vázanými krovy.

Kontrola provedení  jakosti se posuzuje podle ČSN (ČSN je chráněné označení českých technických norem) navíc probíhá kontrola pod značkou bois originale s nástřikem označení. Klientům, varianty svépomocí můžeme poskytnout i kontrolu konečné montáže vazníkového krovu vč. prohlídky detailů pomocí moderních dronů.