Foukaná izolace jako nejefektivnější způsob zateplení vaší střechy.

Titulka - izolace - Foukaná izolace jako nejefektivnější způsob zateplení vaší střechy.

Foukaná izolace jako nejefektivnější způsob zateplení vaší střechy.

Zateplení objektů foukanou izolací přináší obyvatelům domu významnou úsporu do rodinného rozpočtu. Správně provedená tepelná izolace sníží Vaše náklady na vytápění standardně velkého objektu běžně až o 40% ročních nákladů na vytápění.  Foukaná izolace je velmi lehký a jemný tepelně izolační materiál, který nám umožnuje dokonalé provedení tepelně izolační vrstvy v téměř každém objektu bez vzniku tepelných mostů a zbytečného prořezu. Standartní dům o výměře stropu 100 – 200 m2 lze zateplit za 3-9 hodin!

Vazníková konstrukce krovu představuje čím dál oblíbenější střešní konstrukci především ve výstavbě rodinných domů a bungalovů obzvlášť. U foukané tepelné izolace platí to samé. Když se řekne vazníkový krov, tak se vybaví foukaná izolace. Tyto dva stavební prvky patří k sobě tak jako Romeo a Julie, a jen velmi těžko bychom hledali vhodnější spojení dvou stavebních technologií jako je vazníková střecha a foukaná izolace. A proč? Protože vazníková konstrukce krovu představuje obtížně přístupnou a izolovatelnou část stropu. Při použití foukané izolace tento problém zcela odpadá, a to díky unikátní technologii foukaných izolací, která zajišťuje rychlé a přesné vyplnění všech obtížně přístupných míst. Foukaná izolace tvoří rovnoměrnou a celistvou izolační vrstvu beze spár a tepelných mostů, které běžně a nevyhnutelně vznikají při použití deskové nebo rolované tepelné izolace.

Stručné výhody foukaných izolací

  • Rovnoměrná a celistvá izolační vrstva
  • Bezespárové provedení bez úniků tepla
  • Vyplnění sebemenších konstrukčních detailů
  • Eliminace teplených mostů a případné kondenzace vodních par
  • Rychlá realizace bez odpadních hmot a prořezu
  • Maximální využití výkonů tepelně izolačního materiálu s garancí spokojenosti.
  • Nejvýhodnější řešení v poměru ceny a výkonu
  • Rychlá aplikace v řádu několika hodin

Realizaci zajišťuje:

Společnost MACHSTAV s.r.o. je vysoce kvalifikovanou a proškolenou firmou s dlouholetou historií. Nabízí bezplatnou poradenskou činnost a návrh tepelně izolačního řešení.
Používá 100% prověřené a atestované materiály s příslušnou dokumentací.
Dlouholetá záruka na práci a izolační materiál, možnost ověření kvality termokamerou.
Aplikování foukané izolace probíhá dle nastavených povinností oborové normy CSN EN 14 064-2.