Vazníky bois originale svépomocí

Úno 6, 2019 | Bois originále, Vazníky

Objednání vazníků svépomocí pod naší značkou bois originale probíhá standardně jako zakázka vazníků tzv. na klíč. Jak chápat vazníky bois originale svépomocí? Jednoduše vám zpracujeme cenovou nabídku pouze na výrobu vazníků a k nim přidáme spojovací materiál vč. výkresů pro montáž.

Výroba vazníků svépomocí probíhá za stejných podmínek jako, když provádíme montáž. Všechny vazníky jsou řádně označeny a podléhají kvalitě dle ČSN. Dokončená výroba se ihned přesouvá k vám na staveniště naší dopravou vč. skládání anebo máte možnost si vazníky vyzvednout u nás ve výrobní hale.

Dodání vazníků vč. kotvení a spojovacího materiálu je samozřejmostí a na požádání přiložíme na přepravní auto větrovací prkna a jsou-li v návrhu i pozednice.  Vazníky k vám přijedou na autě s hydraulickou rukou anebo na kamiónu.

Pomoc při realizaci je variantou, pokud máte obavy, že nezvládnete montáž svépomocí, ale zároveň si přejete postavit krov vlastními silami.  Do cenové nabídky vám naúčtujeme přítomnost našeho technika a ten vám bude po montáž k dispozici. Tato varianta je oblíbená u zručných stavebníků, kteří mají zkušenosti s klasickými vázanými krovy.

Kontrola provedení  jakosti se posuzuje podle ČSN (ČSN je chráněné označení českých technických norem) navíc probíhá kontrola pod značkou bois originale s nástřikem označení. Klientům, varianty svépomocí můžeme poskytnout i kontrolu konečné montáže vazníkového krovu vč. prohlídky detailů pomocí moderních dronů.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás