Objednání vazníků

Máte-li zájem o naše vazníky a líbí se vám i naše cenová nabídka? Tak neváhejte a s předstihem objednejte vazníkový krov. Pro stavební firmy je to známá věc, že v sezóně se na vazníky čeká i několik měsíců, ale pro stavebníky co staví svépomocí je to většinou nemilé překvapení. Na trhu máme výrobce vazníků, co dodávají vazníky za výrazně nízké ceny, ale většinou mají plno na celý rok už na jaře. Naše vazníky si drží určitou kvalitu a ceny nepatří mezi nejlevnější a i přesto máme vždy na několik měsíců v sezóně obsazeno. Proto našim klientům doporučujeme zavčasu zaslat objednávku popř. potvrzenou naší cenovou nabídku a zablokovat si předběžný termín montáže.

Náhled do organizace výroby a přípravy:

Cenová nabídka

Cenová nabídka

Objednávka a výroba

Objednávka a výroba

Montáž vazníků

Montáž vazníků

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás