Střechy na klíč nyní vč. komínového systému

Dub 16, 2021 | Střechy

komín detail

komín detail

Naši zákazníci chtějí stále ucelenější dodávku střech na klíč, tzn. jednání s jedním partnerem a spolehnout se na dobrou organizaci jednotlivých na sebe navazujících prací. V tuto dobu dokážeme nabídnout maximální služby v oblasti střech, kdy součástí střešního pláště je vazníkový krov, pokládka střešní krytiny, okapový systém, zateplení střechy a nově i kompletního dodání a namontování komínu. V rámci komínu provedeme oplechování prostupu střešním pláštěm. Máte tedy 100% záruku na funkci kompletní střechy.

Spolupracujeme s českým výrobcem komínových systémů a montáž provádí specialista v oblasti kominictví. Naše standardní nabídka obsahuje jednoprůduchový komín v průměru 160 popř. 200 mm a jedním sopouchem. Rádi vám připravíme cenovou nabídku podle zaslaných podkladů. Naše cena vždy obsahuje i montáž!

Poptávky zasílejte na email: obchod@vazniky-strechy.eu

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás