Nepodceňte vaší střechu a zvolte naše kvalitní vazníky

Úno 2, 2017 | Bois originále

Často podkládaná otázka: mohou vazníky spadnout? Samozřejmě, že správně navržené a namontované vazníky nemohou spadnout. V lednu 2017 jsme se ale všichni přesvědčili, že vazníková konstrukce se může během několika vteřin celá zbortit. Jak je toto možné?  V České Třebové se přesvědčili, jakou škodu napáchá nedbalost spojená s nadstandartní úsporou za nekvalitní konstrukci.   Vsadit vždy na nejlevnější nabídku se nemusí vyplatit, protože vazníkový krov může být výrazně poddimenzován výpočtem či výrobou za vidinou úspory materiálu potažmo peněz. Se zatížením sněhem se vždy uvažuje dle patřičné sněhové oblasti a není třeba v obvyklé míře sníh ihned odklízet.

U nás máte jedinečnou možnost před objednáním vazníkové konstrukce nahlédnout do statického výpočtu. Využijte naší výjimečné nabídky. Certifikát o kvalitně provedené práci obdržíte po ukončení montáže vazníků.

 

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás