Téma vazníky a pasivní domy

Čvc 14, 2017 | Bois originále

Pasivní domy budou již brzy jedinou volbou pro všechny stavebníky, zhotovitele a developery, jelikož po roce 2020 by podle směrnice Evropské unie měly být všechny nově budované domy vystavěny jako domy pasivní, a o rok později dokonce nulové. Legislativu musíme bohužel přenechat úředníkům. S těmito změnami je potřeba komplexně řešit budoucí výstavbu rodinných domů, a už za v času všem budoucím uživatelům nabídnout vhodné materiály a technická řešení staveb.

V našem článku se věnujeme zastřešení budov, již patrné z nadpisu. Nové používané slovní spojení ve světě střech se s ohledem na zmíněnou směrnici nazývá AKTIVNÍ VAZNÍKOVÁ SOUSTAVA a je určena především pasivním domům. Využití se uplatní i u nízkoenergetických domů a záleží opravdu jen na uživateli, zda se rozhodne jednu z nejdůležitějších částí domu přenechat opravdovým odborníkům s kompletním řešením. Zde platí zlaté pravidlo „šetřit na ceně není vždy dobré řešení“. Předního výrobce vazníků a průkopníka AKTIVNÍ VAZNÍKOVÉ SOUSTAVY, nebo-li aktivních vazníků, najdete na www.vazniky-strechy.eu, pod značkou bois originale.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás