Jak tvoříme cenové nabídky vazníků bois originale®

Dub 13, 2018 | Střechy, Technologie, Vazníky

V krátkosti našim zájemcům o vazníkové konstrukce popíšeme jak postupovat při zadávání  poptávky a poté ukážeme vznik cenové kalkulace.

Vyplňte náš formulář s údaji odkaz: http://vazniky-strechy.eu/detailni-kalkulace.html

Zašlete nám e-mail na nabidka@vazniky-strechy.eu s výkresy pro přesné stanovení ceny: půdorys střechy, půdorys podlaží, řez popř. pohledy.

Pokud podklady nepošlete rovnou, tak obratem si Vám o výkresy řekneme. Někdy se stane, že výkresy nemáte, tak zvolíme individuální postup a to nejlépe telefonicky. Kontaktní tel.: +420 775 661 025.

Tvorba návrhu vazníkové konstrukce a ceny:

Proškolený technik připraví ve speciálním softwaru návrh konstrukce. K tomu je třeba znát mnoho faktorů jako např. místo stavby kvůli sněhové oblasti a zatížení vazníků větrem. Dále technik pracuje s údaji typu střešní krytiny, způsob provedení podhledů, zvláštní zatížení solárními kolektory a v neposlední řadě možného využívání půdního prostoru.

Mapa sněhové oblasti v ČR

Zdroj: http://www.snehovamapa.cz/

www.snehovamapa.cz

K našim cenovým nabídkám přikládáme schéma s jednotlivými vazníky v půdorysném rozmístění.

Výrobní dokumentace má pak zcela jinou a detailní podobu. Všechny výkresy a posudky jsou vždy započítány v naší konečné ceně!

V cenových nabídkách jsou oblíbené zejména mimo konečné ceny i 3D vizualizace.

Konečná cena vždy obsahuje materiál, dopravu a montáž. Lze domluvit i individuální kalkulace s prácemi nad rámec vazníků jako montáže latí a pokrývačské práce. Naopak někdy má zákazník na stavbě jeřáb a proto jej můžeme z nabídky vyjmout. Námi posílané nabídky na e-mail budoucích zákazníků jsou přehledné a jednoduše ukazují, co je zahrnuto ve výsledné ceně. Každá nabídka obsahuje výše uvedené obrázky s rozmístěním vazníků a 3D model hotové konstrukce popř. řez.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás