Odborná kontrola vaší střechy

Říj 5, 2018 | Střechy, Vazníky

Chystáte se na rekonstrukci střechy? Máte problém s kvalitou odvedené práce? Chcete odborný dohled nad realizací střešního pláště? Chcete odborný posudek od odborníků?

Tak právě pro vás jsme připravili novou službu technická pomoc při plánování a realizaci vaší stavby.

Konzultace a výběr vhodných materiálů a výrobců

kontrola střechy

Rádi poradíme a vysvětlíme jakou krytinu použít vzhledem ke sklonu střechy, povaze objektu, úspoře nákladů a doporučíme kvalitní výrobce vč. zajímavých služeb např. cena za dopravu zdarma.

Cena služby: návštěva/2.000,-Kč

Výpočet materiálů

Náš program umí stanovit orientační počet základních prvků a doplňků. Nechcete pak doobjednávat paletu tašek nebo drobného materiálu? Dokážeme spočítat spotřebu střešních tašek, fólie, latí, palubek a trámů pro váš krov.

Cena služby: výpočet/2.500,-Kč

Dohled na realizací díla

Nejdříve se seznámíme s dokumentací stavby a následně si stanovíme podmínky pro možnost vykonávat dohled nad dílem. Jsme i praktikové a víme, že provádět střešní pláště podle katalogů není úplně jednoduché. Odborně se budeme vaší stavbě věnovat a přebírat jednotlivé etapy.

Cena služby: týden/3 úkony 3.000,-Kč

Detailní kontrola střechy vč. využití nejmodernější dronů

Po dokončené střeše by neměl nikdo bezúčelně pobíhat. Náš dron se dostane všude, kam se člověk nedostane. S využitím nejmodernějších technologií prozkoumáme rozdělané dílo i celý dokončený střešní plášť. Pořídíme vám fotografie a video z ptačí perspektivy.

Odborná kontrola vaší střechy

Cena služby: návštěva/3.500,-Kč

Odborné posudky

V případě nutnosti zpracujeme posouzení díla popř. můžeme zadat soudnímu znalci vypracování posudku na základě naší zprávy.

Cena služby: posudek odborný/4.000,-Kč     soudní znalecký posudek/8.000,-Kč

Balíčky all inclusive (kompletní servis)

Postaráme se vám o dohled nad stavbu kompletně se všemi službami za individuálních podmínek. Navíc vám zajistíme naše ceny na materiál od kvalitních výrobců.

Objednejte si u nás uvedené služby za rozumné ceny a díky tomu můžete ušetřit desetitisíce.

Vazníky-střechy.eu
bois originale

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás