Střecha na klíč

Čvn 27, 2017 | Střechy

Proč na nejdůležitější části domu nechat střídat jednu firmu za druhou? Náš názor je jasný a logický.

První nastoupí vazníkáři s vazníky následuje pokrývač a souběžně klempíř.  Dále stavbou proběhne kominík a nějaký ten zedník, který musí dozdít štíty. Podbití střechy nám provádí truhlář.  A aby to nekončilo, ještě se objeví elektrikář a provede hromosvod resp. bleskosvod.

Tento výčet řemesel má za následek časté dohady kdo a kdy co ušpinil od bláta, prošlapal tašky, protrhl fólii, nedokončil svou práci a nebo dokonce něco ukradl. Co si budeme povídat, ne každý leze po střeše a kontroluje kdejaký detail ve výšinách.  Problémových míst je na střeše více než dost a návaznost jednotlivých řemesel třeba při deštivém počasí je nesmírně důležitá. Zásadní a únavné nám přijde řešit s pěti či šesti řemeslníky rozpočty a dohadovat konečné ceny. Nejjednodušší je pomlouvat předchozí řemeslníky a vymlouvat se na předchozí nekvalitní práci a to třeba i za ubohou snahu získat nějaký peníz za vícepráce. Tyto peníze jsou vaše.

Navrhujeme vám snadné a nejlepší řešení! Zadejte nám zrealizovat střechu na klíč. Rozpočet vám provedeme zdarma a rozhodnutí je jen vaše!

Vaše vazníky-střechy.eu – nejžádanější dodavatel střech na klíč v ČR.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás