Termokamera – měření termokamerou

Pro 11, 2019 | Střechy, Technologie

Vazníky, vazníkový krov, vázaný krov to nám tvoří nosnou část střešního pláště. Ve výsledku tyto konstrukce neovlivňují náš život a nepociťujeme kvalitu či druh nosné konstrukce. Co však vnímáme je teplo a pohodlí našeho domova. Dále pocítíme i měsíční náklady za energie. Proto již od roku 2018 nabízíme ve spolupráci s partnerem kvalitní a zároveň levné zateplení našich vazníků a krovů. A jak dobře jsou naše vazníky zateplené? Tak to vám rádi prověříme a doložíme fotodokumentací. Umíme posoudit i stávající stavbu a vaši střechu či podhled dozateplit. Odborné posudky neprovádíme, využíváme technologii pouze pro vlastní potřebu. Umíme vám, ale dodat podklady pro váš klid, uspořit peníze a možnost si zpříjemnit teplo domova.

Konzultace s prohlídkou vaší stavby vč. dojezdu

  • do 30km od Mostu + 6 foto – 2.400,-Kč
  • do 50km od Mostu + 6 foto – 3.000,-Kč

Prohlídka našich vazníků a zateplení od našeho partnera  

  • do 30km od Mostu + 10 foto – 1.000,-Kč
  • do 50km od Mostu + 10 foto – 1.600,-Kč
  • do 100km od Mostu + 10 foto – 2.000,-Kč

Pro stálé zákazníky sleva 20%.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás