Foukaná izolace jako nejefektivnější způsob zateplení vazníkových střech bois originale

Kvě 13, 2019 | izolace, Technologie

Zateplení objektů  foukanou izolací přináší obyvatelům domu významnou úsporu do rodinného rozpočtu. Správně provedená tepelná izolace sníží Vaše náklady na vytápění standardně velkého objektu běžně až o 40% ročních nákladů na vytápění.  Foukaná izolace je velmi lehký a jemný tepelně izolační materiál, který nám umožnuje dokonalé provedení tepelně izolační vrstvy v téměř každém objektu bez vzniku tepelných mostů a zbytečného prořezu. Standartní dům o výměře stropu 100 – 200 m2 lze zateplit za 3-9 hodin!

Vazníková konstrukce krovu představuje čím dál oblíbenější střešní konstrukci především ve výstavbě rodinných domů a bungalovů obzvlášť. U foukané tepelné izolace platí to samé. Když se řekne vazníkový krov, tak se vybaví foukaná izolace. Tyto dva stavební prvky patří k sobě tak jako Romeo a Julie, a jen velmi těžko bychom hledali vhodnější spojení dvou stavebních technologií jako je vazníková střecha a foukaná izolace. A proč? Protože vazníková konstrukce krovu představuje obtížně přístupnou a izolovatelnou část stropu. Při použití foukané izolace tento problém zcela odpadá, a to díky unikátní technologii foukaných izolací, která zajištuje rychlé a přesné vyplnění všech obtížně přístupných míst. Foukaná izolace tvoří rovnoměrnou a celistvou izolační vrstvu beze spár a tepelných mostů, které běžně a nevyhnutelně vznikají při použití deskové nebo rolované tepelné izolace.

Stručné výhody foukaných izolací

  • Rovnoměrná a celistvá izolační vrstva
  • Bezespárové provedení bez úniků tepla
  • Vyplnění sebemenších konstrukčních detailů
  • Eliminace teplených mostů a případné kondenzace vodních par
  • Rychlá realizace bez odpadních hmot a prořezu
  • Maximální využití výkonů tepelně izolačního materiálu s garancí spokojenosti.
  • Nejvýhodnější řešení v poměru ceny a výkonu
  • Rychlá aplikace v řádu několika hodin


Realizaci zajišťuje:
Společnost MACHSTAV s.r.o.  je vysoce kvalifikovanou a proškolenou firmou s dlouholetou historií. Nabízí bezplatnou poradenskou činnost a návrh tepelně izolačního řešení.
Používá 100% prověřené a atestované materiály s příslušnou dokumentací.
Dlouholetá záruka na práci a izolační materiál, možnost ověření kvality termokamerou.
Aplikování foukané izolace probíhá dle nastavených povinností oborové normy CSN EN 14 064-2.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás