Naše specialita hybridní vazníky

Dub 21, 2015 | Vazníky

INSPIROVÁNO KANADOU

Proč by vaše střecha, nebo-li její konstrukce krovu, měla mít pouze ty základní funkce?

Při použití našich hybridních vazníků se vám dostane možnosti i dalšího nevšedního využití. Hybridní vazníky mají funkci ochranné konstrukce pro vedení rozvodů vzduchotechniky a tedy nutná část každého pasivního domu. Poskytují dostatek místa pro uložení izolace třeba i v tloušťce 50 cm. Pomáhají vytvářet moderní vzhled domů hodící se převážně do městské zástavby – tzv. domy s plochou střechou. Není problém provést nulový sklon pro využití zejména nosných stropů  a opět využít prostoru pro vedení vzduchotechniky, odpadů kanalizace a přidání izolace.

Hybridní vazníky mají své uplatnění i pro stavby vedlejšího účelu jako jsou garáže, dílny a jiné stavby s efektivní a nízkou cenou. Šetříte své peníze, protože dřevěný strop je daleko levnější než těžký betonový. Ekonomické a ekologické zpracování má v dnešní době zelenou.

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás