Rodinné domy od roku 2020

Zář 2, 2019 | Bois originále, izolace, Vazníky

Už v roce 2015 jsme rozjeli projekt Vazníky pro pasivní domy a pomalu se blíží doba, kdy naše vazníky bois originale najdou uplatnění  pro většinu staveb rodinných domů. Jaká bude konečná podoba legislativy, se brzo dozvíme, ale milné je se domnívat, že budeme muset stavět jen pasivní nebo nulové domy.  Zcela jistě bude kladen větší důraz na nižší hodnoty spotřeby energií v PENB a zateplení obálky budovy. S druhou částí vám rádi pomůžeme při skvělém zateplení našich vazníků. Námi doporučovaná verze foukané izolace se opravdu dostane do samotného detailu každého spoje vazníků a izolace zamezí vzniku tepelných mostů. Více se dozvíte v článku o izolaci a rovnou můžete v dolním odkazu objednat ZDE.

Rodinne-domy-od-roku vaznik

Rodinne-domy-od-roku vaznik machstav

Rodinne-domy-od-roku vaznik machstav

Další příspěvky

Bednění pro mostní konstrukce z vazníků

Využití vazníků pro bednění mostních konstrukcí je běžnou praxí ve stavebnictví. Vazníky poskytují pevnou a stabilní konstrukci, která je schopna nést váhu betonu

Pořiďte si fotovoltaiku včas na hlavní sezónu a využijte ji na maximum

Rádi vám dodáme vazníky se zesílením pro možnost instalace panelů. Není problém na již hotový krov či střechu udělat statické posouzení a využít ho jako podklad pro návrh fotovoltaických panelů.

Střecha EKOMONICKY www.vazniky-strechy.eu

5 rad jak ušetřit na stavbě domu s vazníky

vazníky kovový hřeb

Kontaktujte nás